Skip to navigation

Kreuj

Kreuj, łącz, inspiruj  współpraca

Dane kontaktowe

biernat@ika-biernat.pl      +48 603 398 710    

Sprawdź, gdzie produkowane są kryształki!

dolina blisko fabryk Preciosa pokryta śniegiem widok z góry

Sprawdź, gdzie produkowane są kryształki!

Ponad 100 osób odwiedziło fabrykę Preciosa Ornela podczas dni otwartych zorganizowanych na koniec sierpnia tego roku. Uczestnicy wydarzenia poznali w jaki sposób powstają kryształki i lśniące, małe koraliki, od których trudno odciągnąć wzrok. Przy okazji zachęcamy wszystkich zainteresowanych kryształkami i koralikami czeskimi do odwiedzenia Doliny Kryształowej. Niezwykle urokliwego miejsca w Czechach. Gdzie dokładnie znajduje się Dolina Kryształowa?

preciosa czechy mapa

 

Kryształki nie bez powodu powstały w czeskiej dolinie!

Skąd pomysł na Tworzenie niezwykłych, drobnych, lśniących kryształków? Podejrzewamy, że 460 lat temu Czesi zainspirowali się pięknem przyrody, jaka ich otaczała. Spójrzcie, w jakich okolicznościach powołali do życia wielką fabrykę kryształków, którą dziś znamy jako Preciosa. Jeśli interesujecie się historią, poznajcie tajemnice czeskich przedsiębiorców, którzy powołali do życia pierwszą fabrykę czeskich koralików, poznajcie Josefa Riedla.

Obejrzyjcie również filmy promujące region artystycznego rzemiosła szklanego w Czechach:

Jako autoryzowany przedstawiciel firmy Preciosa posiadamy w naszej ofercie kryształki i koraliki z największej fabryki szklanej w Europie. Zapraszamy producentów odzieży, biżuterii i dekoracji do współpracy.