Skip to navigation

Kreuj

Kreuj, łącz, inspiruj  współpraca

Dane kontaktowe

biernat@ika-biernat.pl      +48 603 398 710    

Biżuteria ślubna UltraViolet? Trendy na 2018 rok

oznaczenie koloru pantone 2018

Biżuteria ślubna UltraViolet? Trendy na 2018 rok

Zainspirowani Powrotem Jedi, bądź gwiezdnymi kolorami ocieplenia klimatu, specjaliści z Instytutu Pantone ogłosili, że w roku 2018 świat będzie kręcił się wokół koloru ultraviolet. Zainspirowani galaktyką i podniebnymi aspiracjami Elona Muska, który wysłał w kosmos karmazynową Teslę z zapętlonym kawałkiem Dawida Bowiego – koloryści Pantone wybrali ciemny, głęboki fiolet jako kolor przewodni. Kto w tym roku nie wniesie na swoją ślubną ceremonię, choćby drobnego elementu ultravioletu, tego określić możemy mianem tradycjonalisty. Jak wykorzystać nowoczesne trendy w organizacji wesela? Czy biżuteria ślubna występuje w modnych kolorach?

Postaw na ultrafioletowe dodatki – oto nasza biżuteria ślubna w najmodniejszym kolorze

Nie bój się połączenia wyraźnego, soczystego koloru z bielą, o ile Twój charakter  i Twoje usposobienie na to pozwolą – daj się ponieść fantazji! Przygotowaliśmy dla Ciebie szereg inspiracji, które możesz wykorzystać podczas swojego wesela.

elegantweddinginvites.com

Do takiego bukietu dobierz drobne, ultrafioletowe i kryształowe kolczyki:

photo by JILL DOTY PHOTOGRAPHY theknot.com
photo by MUSTARD SEED PHOTOGRAPHY theknot.com

A może wystarczyłby ultrafioletowy krawat Pana Młodego?

photo by JAMEE PHOTOGRAPHY theknot.com

Makijaż ślubny ultraviolet 2018

Wystarczy drobny element, kryształowy pierścionek, lekki makijaż lub ultrafioletowa stylizacja paznokci. To detale czynią nasze wesele innym, wyjątkowym, nie do zapomnienia. Dlatego warto pomyśleć nad nowoczesnymi rozwiązaniami i podpowiedziami specjalistów z instytutu Pantone. Pamiętajmy jednak o swoim dobrym samopoczuciu. Na własnym weselu powinniście czuć się przede wszystkim sobą – swobodnie i bez dodatków, które nie pasują do Was charakterem.

hitched.co.uk