Skip to navigation

Kreuj

Kreuj, łącz, inspiruj  współpraca

Dane kontaktowe

biernat@ika-biernat.pl      +48 603 398 710    

Hurtownia IKA Biernat

 

Program stałej współpracy

Jako hurtownia biżuterii i półfabrykatów pracujemy od 1990 roku. Każdego roku stajemy przed wyzwaniami, podążamy za trendami, kreujemy nowe. Doceniamy stałych współpracowników, dla których przygotowujemy specjalne oferty. Jesteśmy otwarci na sugestie - jeśli potrzebujecie innego wzoru biżuterii - jesteśmy w stanie taki wyprodukować specjalnie dla Was. Nasz doświadczony zespół projektantów biżuterii i technologów-wykonawców z pewnością doradzi Wam najlepsze rozwiązania. Podejmując z nami współpracę w ramach hurtowni biżuterii czy kryształów, gwarantujemy nasze zaangażowanie i pomoc.

Marketing z naszą hurtownią biżuterii! 

Program stałej współpracy z naszą hurtownią biżuterii obejmuje również pomoc marketingową. Dostarczamy wysokiej jakości zdjęcia naszych produktów, materiały promocyjne i informujące Klientów o naszej marce. Biżuterię pakujemy w specjalne pudełka, zaprojektowane przez nas, opatrzone zastrzeżonym znakiem firmowym. Pudełka mają przeszkloną szybę, by można było je dobrze wyeksponować i przechowywać w odpowiednich warunkach. W celu uzyskania informacji o możliwościach pomocy marketingowej, prosimy o kontakt - marketing@ika-biernat.pl.

© Uprzejmie prosimy o niekopiowanie treści i niepobieranie zdjęć ze strony bez uprzedniego kontaktu z naszą firmą. Są to nasze materiały autorskie chronione prawnie.

Jak rozpocząć z nami współpracę?

Aby rozpocząć współpracę, skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź mailowo. Prześlij zapytanie, pamiętaj, by skonkretyzować swoje potrzeby. Możesz skorzystać z naszej podpowiedzi, jak skonstruować zapytanie, aby otrzymać od nas jak najlepiej dopasowaną ofertę:

  1. Napisz kilka słów, jaką działalność prowadzisz.
  2. Określ, jakich produktów poszukujesz

♥ jeśli chcesz skorzystać z oferty hurtowej biżuterii, napisz czy interesuje Cię biżuteria kryształowa ślubna, czy biżuteria na co dzień, czy bardziej metalowa czy ze szklanych koralików, zerknij na nasze produkty na stronie - https://ika-biernat.pl/produkty/bizuteria-slubna/

♥ jeśli interesuje Cię oferta kryształków - możesz przesłać przykładowe zdjęcie wraz z rozmiarem kryształu lub skorzystać z naszych katalogów dostępnych na podstronach w zakładce https://ika-biernat.pl/produkty/krysztalki-i-komponenty/ 

  1. Wskaż, jaka ilość produktów Cię interesuje.
  2. Określ czas realizacji zamówienia - większość produktów posiadamy na miejscu, ale nie wszystkie, dlatego ważne jest, abyśmy potwierdzili ewentualny czas dostarczenia niezbędnych produktów
  3. Zostaw nam swoje dane kontaktowe, abyśmy mogli przesłać dopasowaną ofertę.

Sposoby wysyłki i składania zamówień

Zamówienie możesz złożyć telefonicznie, mailowo lub osobiście, odwiedzając nas w Łodzi - ul. Warszawska 5. Zamówienia realizujemy szybko i sprawnie. Przygotowaną przesyłkę wysyłamy pocztą lub DPD, najczęściej w trybie za pobraniem. Istnieje również możliwość osobistego dostarczenia przesyłki w przypadku większych zamówień.

Nasza hurtownia biżuterii działa w całej Polsce. Docieramy do większości miast i miasteczek. Napisz skąd jesteś, a my określimy, kiedy możemy pojawić się u Ciebie z naszymi produktami.

Hurtownia IKA

Updated on 2018-04-17T07:59:18+02:00, by Ika Biernat.