Skip to navigation

Kreuj

Kreuj, łącz, inspiruj  współpraca

Dane kontaktowe

biernat@ika-biernat.pl      +48 603 398 710    

Poznaj naszą firmę - IKA Biernat

Prowadzimy firmę rodzinną. Panuje u nas przyjazna atmosfera współdziałania, otwartości, wzajemnie wspieramy się i inspirujemy do tworzenia.

Rozumiemy przedsiębiorców, wiemy jak przebiega proces produkcji asortymentu, w którym świetnie odnajdują się oferowane przez nas kryształki. Pracujemy już 27 lat w branży ślubnej, tanecznej, dekoracyjnej. Dzięki temu oferujemy wyjątkowe warunki współpracy z naszymi Klientami. Zajmujemy się sprzedażą hurtową, stale budujemy sieć dystrybucji naszych produktów.


1990

Kiedy w 1990 roku postanowiliśmy otworzyć firmę, w Polsce działy się przełomowe rzeczy. Tuż po upadku komunizmu, świat stanął dla nas otworem. Przez wzgląd na wypracowane relacje z zagranicznymi producentami biżuterii i kryształków - czy to z Czech, czy z Peru, rozpoczęliśmy swoją życiową przygodę z biżuterią kryształową, z kamieniami naturalnymi i perłami szklanymi, jak i ze sprzedażą hurtową kryształków i komponentów do produkcji rzeczy pięknych.

Logo Ika Biernat
hurtownia biżuterii ślubnej

Kreuj, łącz, inspiruj

Od samego początku naszej działalności, w samym centrum Polski - w Łodzi, projektowaliśmy, tworzyliśmy i dystrybuowaliśmy biżuterię kryształową. Zapracowaliśmy na naszą markę. Podjęliśmy współpracę z salonami ślubnymi, atelier krawieckimi, projektantami, jak i jubilerami i domami mody. Nasze kryształki i półfabrykaty do produkcji po dziś dzień cieszą się niemałą popularnością. Znajdują się na najnowszych kolekcjach sukien ślubnych, sukien tanecznych, królują w ozdobach do włosów.

hurtownia biżuterii ślubnej
hurtownia biżuterii ślubnej
hurtownia biżuterii ślubnej

O nas

Updated on 2023-12-20T18:16:41+01:00, by Ika Biernat.