Skip to navigation

Kreuj

Kreuj, łącz, inspiruj  współpraca

Dane kontaktowe

biernat@ika-biernat.pl      +48 603 398 710    

Kryształki Swarovskiego Łódź

Sprawdź naszą ofertę kryształków

♥ biernat[@]ika-biernat.pl

♥ +48 601 851 522 

 

Dowiedz się więcej o różnicach produkcji kryształków czeskich i austriackich: https://ika-biernat.pl/produkty/krysztalki-i-komponenty/ 


Najpiękniejsze kryształki, jakich możesz potrzebować do produkcji ubrań, biżuterii i ozdób do włosów znajdziesz w naszej hurtowni kryształków w Łodzi. Dzięki kryształkom Swarovskiego fascynaci minimalizmu złapią się za głowę!

Kryształki Svarowski Łódź ozdobią każdy strój

Kryształki Swarovski Łódź produkowane są przez austriackie przedsiębiorstwo produkujące wyroby ze szkła ołowiowego - tak, w tym szkle tkwi tajemnica, jak powstają kryształki Swarowskiego. Szkło ołowiowe zwane jest również szkłem kryształowym - potocznie kryształem. Czy to szkło stosowane jest tylko do produkcji biżuterii? Oczywiście, że nie! Kryształki Svarovski Łódź to tylko jedno z licznych możliwości wykorzystania opracowanej technologii. Szkło kryształowe wykorzystywane jest w produkcji optyki myśliwskiej, figurek zwierząt znajdujących swoje miejsce u kolekcjonerów, akcesoriów dekoracyjnych oraz - dżetów i cekinów Swarovskiego, które ozdabiają nawet telefony komórkowe i paznokcie (tipsy).

Kryształ Swarovskiego Łódź

Opracowany kryształ Swarovskiego to nie jedyny sukces austriackiej firmy. Produkują oni również szkła kontaktowe, a - co ciekawe w około 80% kryształków montowanych w odblaskach samochodowych i rowerowych pochodzi z fabryk Swarovskiego. Kryształ Swarovskiego jest powszechnie stosowany w przedsiębiorstwach tekstylnych i jubilerskich. Znajdziecie go w najróżniejszych produktach na całym świecie. To ogromne przedsiębiorstwo od chwili założenia w 1895 roku należy do rodziny Daniela Swarovskiego. Kryształ Swarovskiego to, obok Preciosy, jeden z najlepiej sprzedających się kryształów do produkcji.

Czym są kryształy Swarovskiego?

Kryształy Swarovskiego to produkty marki premium, produkowane w Austrii. Cechują się wysoką brylancją, dzięki której każdy produkt z ich wykorzystaniem olśniewa blaskiem, jaki trudno uzyskać bez kryształków. Biżuteria Swarovski Crystals to kolczyki, komplety biżuterii, jak i zegarki, broszki czy spinki do mankietów. Dżety zdobią ubrania i inne akcesoria codziennego użytku. Kryształy Swarovskiego mienią się w najrozmaitszych kolorach - dostępna jest pełna kolorystyka ich produktów. Najnowsze kolekcje pojawiają się z dodatkiem opalizujących efektów.

Crystals from Swarovski - Swarovski Elements Łódź

Crystals from Swrovski to oficjalna marka kolekcji. Wcześniej stosowano inne nazwy, dziś już nieaktualne, takie jak Swarovski Elements czy Crystallized.  Kryształy Swarovski zmieniają się wraz z czasem, trendami i technologią. Dzięki czujności producenta kolekcje są wciąż odnawiane i pojawiają się coraz ciekawsze kryształki i kamienie Swaroskiego. Firma stale współpracuje z najznamienitszymi projektantami mody, takimi jak Giorgio Armani, Jean Paul Gaultier czy Christian Dior.

Dowiedz się więcej o kryształkach do produkcji, jakie możesz kupić w naszej hurtowni w Łodzi.

Kryształki Swarovskiego Łódź

Updated on 2019-01-15T09:46:49+01:00, by Ika Biernat.