Hurtownia Biżuterii IKA Biernat

Zapraszamy do współpracy właścicieli butików, showroomów, sklepów odzieżowych działających offline i online. Podejmujemy współpracę z projektantami mody i producentami odzieży, pomagając w uzupełnieniu kolekcji w odpowiednie akcesoria i dodatki oraz dostarczając półfabrykaty do produkcji zdobień w postaci kryształowych łańcuchów, aplikacji czy kamieni ozdobnych.

Produkty w naszej hurtowni biżuterii

Biżuteria kryształowa

komplet biżuterii ślubnej

Od pomysłu po realizację - sami tworzymy naszą biżuterię. Projektujemy komponenty, czyli aplikacje kryształowe, które później wykorzystujemy do produkcji gotowych produktów. Kryształki, z jakich tworzymy produkty, pochodzą z czeskich fabryk dawnego Jablonexu - producenta kryształków znanego dziś pod nazwą Preciosa, głównego konkurenta znanych austriackich kryształków Swarovskiego. Wysokiej jakości kryształki o precyzyjnym szlifie i niezwykłym blasku łączymy w rodowanych oprawach metalowych, które produkujemy tylko i wyłącznie z materiałów spełniających dyrektywy Unii Europejskiej, dotyczące produkcji biżuterii sztucznej. Gotowe aplikacje kryształowe łączymy tradycyjną techniką, czyli ręcznie. Kolejne elementy biżuterii starannie łączymy za pomocą oczek lub innych przejściówek ku temu dedykowanych w spójną całość zgodną z pierwotnym projektem. Tak powstają kryształowe komplety - naszyjniki, kolczyki, bransoletki, które towarzyszą kobietom na co dzień, jak i na ślubnym kobiercu. Jeśli chcesz, aby nasze skrupulatnie tworzone produkty, stały się częścią Twojej oferty, skontaktuj się z nami! Gwarantujemy korzystne warunki współpracy. W związku z wieloletnią współpracą z czeskimi fabrykami Preciosy możemy zaoferować bardzo dobre ceny na naszą biżuterię przy wysokiej jakości produktów.

Kryształki i koraliki do przyszycia

kamienie do naszywania - kamienie ozdobneOprócz tego, że nasza hurtownia biżuterii dostarcza gotowe produkty do sklepów, butików czy showroomów, w naszej ofercie znajdują się kryształki i komponenty stosowane jako półfabrykaty. Znajdują one zastosowanie w produkcji odzieży, w tym na przykład sukni ślubnych, wieczorowych oraz w produkcji torebek, jak i dekoracji okien, produkcji mebli czy bombek. W ofercie hurtowej posiadamy przede wszystkim:

 • kryształki do naszywania, przyklejania,
 • dżety do zdobienia sukien tanecznych i obuwia,
 • łańcuchy i taśmy kryształowe,
 • guziki ozdobne, kryształowe i perłowe
 • perełki szklane
 • drobne koraliki

Nasze kryształki, perły i inne kamienie ozdobne stosowane są oczywiście w produkcji biżuterii, współpracujemy również z producentami akcesoriów dla kobiet i mężczyzn.


Program stałej współpracy

Jako hurtownia biżuterii i półfabrykatów pracujemy od 1990 roku. Każdego roku stajemy przed wyzwaniami, podążamy za trendami, kreujemy nowe. Doceniamy stałych współpracowników, dla których przygotowujemy specjalne oferty. Jesteśmy otwarci na sugestie - jeśli potrzebujecie innego wzoru biżuterii - jesteśmy w stanie taki wyprodukować specjalnie dla Was. Nasz doświadczony zespół projektantów biżuterii i technologów-wykonawców z pewnością doradzi Wam najlepsze rozwiązania. Podejmując z nami współpracę w ramach hurtowni biżuterii czy kryształów, gwarantujemy nasze zaangażowanie i pomoc.

Marketing z naszą hurtownią biżuterii! 

Program stałej współpracy z naszą hurtownią biżuterii obejmuje również pomoc marketingową. Dostarczamy wysokiej jakości zdjęcia naszych produktów, materiały promocyjne i informujące Klientów o naszej marce. Biżuterię pakujemy w specjalne pudełka, zaprojektowane przez nas, opatrzone zastrzeżonym znakiem firmowym. Pudełka mają przeszkloną szybę, by można było je dobrze wyeksponować i przechowywać w odpowiednich warunkach. W celu uzyskania informacji o możliwościach pomocy marketingowej, prosimy o kontakt - marketing@ika-biernat.pl.

© Uprzejmie prosimy o niekopiowanie treści i niepobieranie zdjęć ze strony bez uprzedniego kontaktu z naszą firmą. Są to nasze materiały autorskie chronione prawnie.

Jak rozpocząć z nami współpracę?

Aby rozpocząć współpracę, skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź mailowo. Prześlij zapytanie, pamiętaj, by skonkretyzować swoje potrzeby. Możesz skorzystać z naszej podpowiedzi, jak skonstruować zapytanie, aby otrzymać od nas jak najlepiej dopasowaną ofertę:

 1. Napisz kilka słów, jaką działalność prowadzisz.
 2. Określ, jakich produktów poszukujesz

♥ jeśli chcesz skorzystać z oferty hurtowej biżuterii, napisz czy interesuje Cię biżuteria kryształowa ślubna, czy biżuteria na co dzień, czy bardziej metalowa czy ze szklanych koralików,

♥ jeśli interesuje Cię oferta kryształków - możesz przesłać przykładowe zdjęcie wraz z rozmiarem kryształu lub skorzystać z naszych katalogów dostępnych na podstronach w zakładce http://ika-biernat.pl/krysztaly-i-komponenty

 1. Wskaż, jaka ilość produktów Cię interesuje.
 2. Określ czas realizacji zamówienia - większość produktów posiadamy na miejscu, ale nie wszystkie, dlatego ważne jest, abyśmy potwierdzili ewentualny czas dostarczenia niezbędnych produktów
 3. Zostaw nam swoje dane kontaktowe, abyśmy mogli przesłać dopasowaną ofertę.

Hurtownia biżuterii - sposoby wysyłki i składania zamówień

Zamówienie możesz złożyć telefonicznie, mailowo lub osobiście, odwiedzając nas w Łodzi - ul. Warszawska 5. Zamówienia realizujemy szybko i sprawnie. Przygotowaną przesyłkę wysyłamy pocztą lub DPD, najczęściej w trybie za pobraniem. Istnieje również możliwość osobistego dostarczenia przesyłki w przypadku większych zamówień.

Nasza hurtownia biżuterii działa w całej Polsce. Docieramy do większości miast i miasteczek. Napisz skąd jesteś, a my określimy, kiedy możemy pojawić się u Ciebie z naszymi produktami.

Hurtownia biżuterii

Updated on 2018-02-27T07:22:43+00:00, by Ika Biernat.